In-tend Ltd - E-zamówienia

E-zamówienia

Partnerzy In-Tend

Backbone Concepts

Backbone Concepts Ltd jest odpowiedzialny za utrzymanie oraz wsparcie sprzętu i infrastruktury w celu dostarczenia rozwoju, szkoleń oraz systemu „back office”, co więcej zapewnia doradztwo, a także rozwiązania IT w każdym krytycznym momencie działania naszej organizacji, zapewniając In-Tend możliwość dostarczania naszym klientom najwyższej jakości usług. Backbone Concepts odgrywa znaczącą rolę w rozwoju oprogramowania In-Tend sprawiając, iż nasze rozwiązanie wyprzedza konkurencję oraz wyznacza nową generację rozwiązań z zakresu e-procurement. Od 2009 roku Backbone Concepts w pełni odpowiada za zarządzanie, utrzymywanie oraz rozwój wszystkich trzech stron internetowych In-Tend Ltd.

www.backboneconcepts.com

Derventio Solutions

Derventio Solutions jest jedną z wiodących firm programistycznych na terenie Wielkiej Brytanii, dostarczającą dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego, rozwiązania w zakresie rozwoju usług. Derventio Solutions zapewnia utrzymanie oraz rozwój pakietu aplikacji In-Tend, poprzez dostarczanie dostosowanych do potrzeb In-Tend planów rozwoju oraz wsparcia Help Desk dla składającej się z ponad 300 organizacji bazy klientów In-Tend Ltd, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą.

www.derventiosolutions.com

ICM

Jest wiodącym dostawcą Business Availabilty dla sektora publicznego poprzez dostarczanie dwóch kluczowych elementów Managed Availability oraz Business Continuity. Usługa Managed Availability to rozwiązanie dotyczące pamięci masowej, konsolidacji serwerów, wirtualizacji, zarządzania usługami, hostingu oraz usług profesjonalnych, natomiast Business Continuity zapewnia skuteczne plany awaryjne na wypadek awarii lub zagrożenia.

www.icm.co.uk